لیسانس ( دانش فنی )

لیسانس طرح پتروشیمی ممسنی از شرکت بازل آلمان می باشد شرکت بازل در سال 2000 تاسیس شد این شرکت بزرگترین تولید کننده محصول پلی پرو پیلن در جهان است و صاحب لیسانس و دانش فنی مرتبط با صنایع پلیمر و کاتالیست ها است . شرکت بازل قرارداد تامین لیسانس پروژه های PP و HDPE پتروشیمی مارون و PP و LLDPE و HDPEپتروشیمLDPE پتروشیمی امیر کبیر ،HDPE پتروشیمی کرمانشاه ؛ LL/HDPE پتروشیمی مهاباد و لرستان و نیز HDPE پتروشیمی کردستان را در ایران دارد.

شرکت بازل با شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در زمینه تحقیقات و پژوهش انواع پلیمر و کاتالیست ها دارای همکاری نزدیک می باشد.

شرکت بازل با خرید شرکت LYONDELL در سال 2007 هم اکنون با نام LYONDELL BASELL به فعالیت خود ادامه می دهد و در زمینه تولید مواد شیمیایی به رتبه سومین شرکت بزرگ دنیا ارتقاء یافته است . این شرکت در تاریخ 18 خرداد ماه سال 1388 قرارداد خرید دانش فنی تولید پلی اتیلن سنگین پتروشیمی ممسنی را با حضور معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیر عامل شرکت منعقد کرد تکنولوژی اخذ شده با اصطلاح تجاری ACP (Advance Cascade Process) Hostalen Acp می باشد که برای اولین بار در ایران به کار می رود .

مدیریت طرح

مدیریت طرح(MC) Managing Contractor پتروشیمی ممسنی با شرکت تدبیر نیرو می باشد این شرکت پس از عبور از فرآیند خصوصی سازی به عنوان یک شرکت پیشرو در عرصه طراحی مهندسی توسعه صنایع بزرگ و زیر بنایی و نیز یکی از بخش های کلیدی صنعت برق در زمینه مهندسی تولید , انتقال و توزیع برق ,در سال 1370 تاسیس شد .

قرارداد مدیریت طرح پتروشیمی ممسنی با این شرکت نیز در تاریخ 2 خرداد 1388 امضاء شد.

company1
company2
company3
company5
company8
company9